Alkohol na weselu

Wrzesień 21, 2018 blog

Przygotowując się do organizacji wesela kwestia związana z alkoholem: jego dostępnością podczas całego przedsięwzięcia oraz ilością często jest osobną i wbrew pozorom całkiem skomplikowaną kwestią. Alkohol na weselu zwykle traktuje się jako swojego rodzaju tradycję oraz gwaranta dobrej, nieskrępowanej zabawy. Ostateczna decyzja leży jednak w gestii Państwa Młodych – i warto ją na poważnie przemyśleć.

Najłatwiej dostępny jest głównie mocny alkohol, jak na przykład wódka. Mało tego, często można go z powodzeniem kupić w ilościach hurtowych na potrzeby wesela, co sprawdza się zwłaszcza, gdy planujemy mieć na nim wielu gości. Pozwala nam to nabyć dobry jakościowo alkohol w przystępnej cenie.

Można również zdecydować się na „lżejszą” ofertę w postaci win – jest to również świetne rozwiązanie w kwestii wzbogacenia posiłków oraz nadaje całemu weselu bardziej wykwintny charakter. Decydując się na zakup wina powinniśmy zwrócić uwagę, aby pojawiło się zarówno wino czerwone, jak i białe. Należy również zadbać o to, aby goście zostali wyposażeni w odpowiednie szkło.