Jak zaskoczyć gości na weselu?

Wrzesień 10, 2017 blog

Z pewnością każda z młodych par planujących ślub i następujące po nim wesele chciałaby, aby ten wyjątkowy dzień zapisał się nie tylko w pamięci ich, ale również gości. Sposobów na uczynienie tego dnia unikalnym jest wiele, zwłaszcza jeśli planujemy zaskoczyć gości jakimś upominkiem bądź elementem organizacji. Przyjrzyjmy się kilku popularniejszym pomysłom, które jednak wciąż mogą wprowadzić do wesela powiew świeżości.

Jednym z ciekawszych rozwiązań, które pozwoli nam ponadto stworzyć niesamowitą pamiątkę na lata, jest księga gości, której głównym elementem są zdjęcia gości. Wystarczy nam w tym celu pusty album oraz aparat pozwalający na wywoływanie zdjęć „z miejsca”, jak na przykład Polaroid. Możemy następnie bądź to poprosić gości, aby sami zrobili sobie zdjęcia i wkleili je do albumu opatrując jakimś krótkim podpisem bądź też robić je samemu w różnych momentach wesela. Zdjęcia możemy też powielić i rozdać gościom.

Innym pomysłem może być zrobienie niewielkich paczek ze słodyczami i drobnymi upominkami, które możemy wręczyć gościom na koniec wesela lub gdy poszczególni z nich będą już musieli się zbierać. Pozwala to również rozwiązać problem tortu weselnego czy innych przysmaków, z którymi prawdopodobnie nawet wszyscy uczestnicy wesela nie daliby sobie rady.