jak zorganizować ślub

Grudzień 12, 2012 blog  Brak komentarzy

Kiedy nastał ten dzień, gdy ukochany klęka i wyznaje, że chce spędzić z tobą resztę swojego życia, a ty wzruszona, potwierdzasz, że również tego pragniesz, czujesz się szczęśliwa. To jest początek waszej wspólnej drogi, a zarazem test na umiejętne rozwiązywanie konfliktów, rozmawianie o swoich potrzebach. Organizacja ślubu, tak wiele trzeba zrobić, a tak mało czasu mamy.

 

Pierwszą czynnością jaką podejmują się pary, to wybór daty ślubu i wyszukanie, a raczej wywalczenie pierwszego wolnego terminu w ukochanym pałacyku, ulubionym kurorcie czy zaprzyjaźnionej restauracji. Najczęściej bywa tak, że na początku szuka się wolnego terminu na wynajem Sali, a potem udaje się na plebanię, żeby ustalić termin ślubu. Kiedy już to mamy zrobione to już połowa sukcesu, gdyż wybór sali na wesele, jest chyba najtrudniejszy.

Nie zamykajmy się, organizujmy wszystko z głową i fantazją. Jeżeli nasza przyjaciółka ma  kawiarenkę (oczywiście większych rozmiarów) to skorzystajmy z tej okazji. Można też poszukać niebanalnych miejsc na uroczystość.

Możemy zorganizować wesele w plenerze. W tym przypadku nie zabraknie nam miejsca i możliwości. Możemy zorganizować przyjęcie na łące, na plaży lub na leśnej polanie. Tylko musimy wziąć pod uwagę możliwości dojazdu i zmienne warunki pogodowe. Kiedy więc, już porozsyłam zaproszenia, warto zająć się  jak najszybciej całą resztą. Wybierzmy się ze znajomą bądź zaprzyjaźnioną stylistką po zakup sukienki ślubnej.

Ktoś kto spojrzy na nas i szczerze doradzi jak wyglądamy w danym modelu sukienki.

Zostaw komentarz