Jakim samochodem do ślubu ? cz 2

Czerwiec 17, 2014 blog

W pierwszej części poradnika o samochodach do ślubu całość artykułu poświęciłem dużym i luksusowym autom. Stało się tak, ponieważ najczęściej się wybiera taki jak ten samochód do ślubu, poruszyłem również temat starych legendarnych pojazdów które są pięknie odrestaurowane i przygotowane do pracy.

samochód do ślubu

Ale poza nimi są również inne. Zgoła odmienną grupą pojazdów są samochody sportowe. Mam tu na myśli na przykład wersję WRX Subaru Imprezy, albo Mitsubishi Lancer Evo. Auta takie na pewno nie będą tak wygodne i przestronne jak limuzyny, ale za to nadrabiają swoim wyglądem. Sportowy, zadziorny i agresywny wygląd na pewno wzbudzi poruszenie na ślubie. Do tego spory silnik i sportowy wydech będzie dawał znać z daleka że para młoda nadjeżdża. Samochody sportowe coraz częściej są wykorzystywane jako samochód do ślubu ale myślę że to też część mody.

Kolejną  grupą pojazdów ślubnych są inne pojazdy poza samochodami. I tu wybór jest na prawdę ogromny bo ogranicza nas tylko wyobraźnia:

  • Bryczka
  • Rower
  • Motocykl
  • TIR – ciągnik siodłowy
  • Koparka
  • Wywrotka

Tu naprawdę zależy kto co lubi. Jeśli jesteś miłośnikiem maszyn budowlanych to nic nie stoi na przeszkodzie żeby podjechać koparką na kółkach. Ogromna czerwona kokarda na łyżce na pewno będzie wyglądać bajecznie. Oczywiście pojazd taki nie będzie wygodny ani dla panny młodej, ani dla pana młodego, ale pomysł jest bardzo oryginalny i wart wykonania. Miny gości i rodziny – bezcenne

To tyle jeśli chodzi o wybór jakim jest samochód do ślubu czy inny pojazdu jakim możesz pojechać na tą ceremonię. Mam nadzieję że pomogłem w ogólnym wyborze. Jeśli masz swój oryginalny pomysł to napisz w komentarzu. Wymieniajmy się pomysłami.