O czym pamiętać w dniu ślubu?

Lipiec 21, 2018 blog

Ślub jest jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Jednocześnie, jest to wydarzenie jedno z bardziej stresujących, a w stresie nietrudno zapomnieć nawet o najważniejszych, pozornie najbardziej oczywistych rzeczach. Warto w związku z tym zaplanować ten wyjątkowy dzień już wcześniej i upewnić się, że nic nam nie umknie. Na co na pewno należy zwrócić uwagę?

Podręczne wyposażenie

Przed dniem ślubu i następującego po nim wesela warto zrobić krótki przegląd naszych podręcznych kosmetyków i innych drobiazgów, które zwykle ze sobą zabieramy. Musimy przede wszystkim wziąć pod uwagę, że czeka nas długi dzień oraz niewykluczone, że także noc. Środki przeciwbólowe czy możliwość zmiany ubrania mogą okazać się bezcenne.

Zapas czasowy

Podczas gdy dzień i godzina ślubu jest dla nas czymś oczywistym po ich ustaleniu, to należy pamiętać, aby wyposażyć się w odpowiedni czasowy zapas, aby dotrzeć na wyznaczoną godzinę. Dlatego warto nie tylko wyjść wcześniej, ale również zaplanować transport i drogę zarówno do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, jak również miejsca, gdzie odbyć się ma wesele. Warto również zaopatrzyć gości w sposób dojazdu – bądź to w formie tekstowej, bądź w formie eksportowanej elektronicznej mapki.