Piękna Panna Młoda

Czerwiec 29, 2015 blog

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Większość kobiet już od małego marzy o tym jak to będzie, kiedy założy piękną suknię, welon i u boku ukochanego stanie na ślubnym kobiercu. Kiedy marzenie to zbliża się do spełnienia, wówczas okazuje się, że może nie być tak idealnie np. ze względu na problemy z cerą. Co zatem zrobić, aby wszystko było tak jak należy?

Niestety na pięć minut przed ceremonią nie zawsze udaje się pozbyć niedoskonałości powstałych na skórze. Wówczas najlepiej działają kosmetyki tuszujące takie jak fluidy, pudry itp. Dobrze byłoby jednak pomyśleć o swoim wyglądzie już kilka tygodni przed uroczystością i wybrać się do kosmetyczki na zabiegi oczyszczające i pielęgnujące cerę.

Warto jednak pamiętać, że jednorazowa wizyta w gabinecie kosmetycznym nie zapewni pięknego wyglądu na długo. Wszystko, co uzyska się podczas zabiegów pielęgnacyjnych trzeba umiejętnie podtrzymywać za pomocą drobnych zabiegów w domu. Do tego celu najlepiej wykorzystywać naturalne, a zarazem sprawdzone kosmetyki. Na kilka tygodni przed ślubem nie warto wypróbowywać nowych, nawet najlepszych kremów czy odżywek, ponieważ można uzyskać skutek odwrotny do zamierzonego.

Dla pań ceniących sobie naturalne kosmetyki przygotowano wiele cudownych kremów z wyciągami z ziół, kwiatów czy też z dodatkiem naturalnych produktów. Doskonałym tego przykładem są kosmetyki z dodatkiem mleczka pszczelego, które działają na skórę odżywczo. Wiele kosmetyczek poleca przed ślubem specjalną kurację z wykorzystaniem produktów z pszczelego ula. Maseczki oraz kremy z dodatkiem naturalnego mleczka pszczelego, które można wykonać w domu korzystając z przepisów umieszczonych na stronie mleczko-pszczele.pl odmłodzą, odżywią i nawilżą skórę. Na spierzchnięte usta najlepiej zastosować maseczkę z miodu, który koi naskórek i poprawia szybko jego wygląd.

O pięknym wyglądzie podczas ceremonii ślubnej decydują szczegóły. Wśród nich jest również stan cery panny młodej. Niestety często w natłoku spraw zapomina się o tym detalu, a przecież nałożenie maseczki regenerującej czy wykonanie peelingu to raptem kilkanaście minut podczas wieczornej wizyty w łazience.