Ślubne inspiracje- wiosennie i kolorowo

Kwiecień 2, 2013 blog

Kiedy za oknem biało i po wiośnie nie ma ani śladu, a Ty chciałabyś wiosenny ślub. Skorzystaj z naszego pomysłu na wiosenną dekoracje miejsca ceremonii czy sali weselnej. Białe szaleństwo zostaw za oknem a weselną salę udekoruj zieleniom bądź kolorowymi kwiatami.

Obsiane donice zieloną trawą lub owsem z dodatkiem żółtych kwiatów, tulipanów bądź żonkili idealnie nadadzą się na te okazję. Tak oryginalna dekoracja ożywi to miejsce i nada wiosenny akcent. Na zielonych ozdobnych wstążkach można zawiesić roślinne zielone kule. Po kątach rozstaw kolorowe kwiaty, również bukiet Panny Młodej powinien być kolorowy i świeży. Kwiaty można ułożyć również na stołach w małych wazonikach prezentują się najlepiej. Warto zaopatrzyć się w te, które dają najwięcej wiosennego zapachu. Ze sztucznych radziłabym zrezygnować, nic tak nie daję prawdziwego wiosennego efektu jak zapach zieleni i kwiatów. Możemy zaszaleć nieco bardziej i zamiast pokryć stół białym obrusem, zdecydować się na zielony. Duży kremowy tort z motywem cukierkowych kwiatów z pewnością zrobi ogromne wrażenie na gościach. A Panna Młoda zamiast welonu może przyozdobić głowę kwiatem. Najlepiej  na te okazję nada się róża bądź storczyk.

W ten oto prosty sposób z tradycyjnej białej bądź kremowej dekoracji możemy przeistoczyć zwykłe chłodne miejsce w ciepłą, pachnącą wiosnę.