Ślubne prezenty – jak znaleźć ten wyjątkowy

Wrzesień 1, 2015 blog

Ach, co to będzie za ślub – pragniemy zakrzyknąć wraz z każdym otrzymanym zaproszeniem. Cieszymy się szczęściem młodych i ich najbliższych i doceniamy to, że chcą się z nami podzielić choć odrobiną swojego szczęścia. Ale wraz z radością przychodzą zazwyczaj dylematy. Poza typowo kobiecymi („w co ja się ubiorę?”) pojawia się także problem jaki prezent ślubny zabrać ze sobą.

Trochę oryginalności

Wybór prezentu na ślub może być nie lada wyzwaniem. Chcemy bowiem, żeby nasze prezenty ślubne były niebanalne, niepowtarzalne oraz (co oczywiste) sprawiły Młodej Parze radość. Jak tego dokonać?

Spróbujmy pomyśleć nieco mnie sztampowo. Zapomnijmy o popularnym sprzęcie AGD – pralka, kuchenka czy lodówka już od lat nie stanowi wymarzonego prezentu. Teraz modne są prezenty nietuzinkowe oraz niekoniecznie praktyczne. Ważne aby młodzi długo pamiętali o naszym prezencie.

Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego. Wystarczy zaufać swojej wyobraźni lub zerknąć na jedną ze stron, dzięki której możemy sprezentować komuś marzenie (jak choćby http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny).

 

Prezent dla dwojga

Jaki więc może być prezent na ślub? Dla miłośników mocnych wrażeń idealny wydaje się tandemowy skok we dwoje – przeżycie wprost idealne dla romantycznych miłośników adrenaliny. Spokojnie, znajdzie się też coś mniej ryzykownego. Uwagę przyciągają takie pomysły jak lot paralotnią lub balonem nad ukochanym, rodzinnym miastem lub widokowy lot samolotem nad Tatrami. A może Państwo Młodzi zachwycą się pomysłem romantycznego spływu górskimi kajakami? Możliwości jest naprawdę bez liku.

Znajdzie się i coś dla domatorów. Kolacja we dwoje w wyrafinowanej knajpce lub kurs przygotowywania sushi dla dwojga czy romantyczna noc w średniowiecznym zamku – każdy z tych prezentów będzie stanowił świetna alternatywę dla tradycyjnych „kopert” wręczanych w dniu ślubu.

 

Spełniajmy marzenia

Oczywiście powyższe pomysły sprawdzą się nie tylko w przypadku prezentów ślubnych. Doskonale znajdą się także gdy szukamy prezentu na rocznicę ślubu czy też z innej, równie romantycznej i ważnej okazji.

To także idealne prezenty na „bez okazji”. Czy jest coś bardziej romantycznego niż możliwość  spędzenia czasu na wspólnej realizacji swoich marzeń? W ten sposób spędzony czas, tylko we dwoje, na długo pozostanie w pamięci i utrwali się jako jedne z najbardziej romantycznych i niezapomnianych chwil w życiu.

Spełniajmy więc marzenia – swoje i swoich najbliższych. To prezenty o wiele bardziej cenne niż wytwory sztuki jubilerskiej. Warto więc spędzić trochę czasu i poświęcić nieco wysiłku, aby nie tylko prezenty ślubne były niezapomniane.