Suknie ślubne dla panny młodej w ciąży

Sierpień 24, 2014 blog

Dzień ślubu ma być najpiękniejszy i niezapomniany. Co jednak zrobić, gdy ślub za pasem, a panna młoda spodziewa się dziecka? Kiedyś ciąża w dniu ślubu była skandalem i przynosił wstyd. Dziś wiele par decyduje się na dziecko przed ślubem, a wiele również chce, by ślub odbywał się, gdy panna młoda jest w ciąży. Projektanci mody ślubnej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i tworzą suknie ślubne dla ciężarnych. 

Wybór jest równie duży, jak tradycyjnych sukien ślubnych. Panna młoda w ciąży może się zdecydować na kreację, która ukryje brzuszek, lub go zamaskuje. Suknia ślubna w stylu empire, odcięta pod biustem nada się do tego celu znakomicie.

Dodatkowo nie uciska brzuszka, a pokazuje go w przelocie, mimochodem, dodając tajemniczości kobiecie. Taka suknia ślubna doda lekkości każdej kobiecie, nawet tej, której ciąża jest zaawansowana. Zupełnie innym pomysłem, jest podkreślenie brzuszka, zrobienie z niego tematu przewodniego.

Tu również styliści i projektanci mody prześcigają się w propozycjach dla kobiet w ciąży, które chcą wciąć ślub w tym błogosławionym stanie.

Opięta sukienka, specjalne zdobienia na pewno przypadną do gustu przyszłym mamom stającym na ślubnym kobiercu.
Kobieta najpiękniej wygląda podczas ciąży. Czemu więc nie wykorzystać tego naturalnego piękna, nie podkreślić go piękną suknią ślubną i nie zawrzeć związku małżeńskiego właśnie w ciąży?